Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.06.2019 10:58
Chivalry 2 wyjdzie ekskluzywnie na Epic Games Store, bo studio wierzy w rozwój sklepu
730V

Chivalry 2 wyjdzie ekskluzywnie na Epic Games Store, bo studio wierzy w rozwój sklepu

Podczas E3 2019 zapowiedziano Chivalry 2, które ma być kolejnym tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store. Jak się okazało ekipa Torn Banner Studios zdecydowała się na taki ruch, ponieważ wierzy w rozwój platformy twórców Fortnite.

Chivalry: Medieval Warfare było całkiem udaną produkcją oddającą w nasze ręce możliwość wcielenia się w średniowiecznego rycerza walczącego na śmierć i życie w wielkich bitwach, lecz jak to zwykle bywa, tytuł był daleki od ideału.

Pierwsze testy Halo: Reach na PC w przyszłym tygodniu

Teraz gdy na horyzoncie pojawia się "dwójka" fani pierwowzoru mogą zacierać ręce, albowiem twórcy obiecują masę zmian i ulepszeń, lecz kością niezgody jest tu dosyć odważna decyzja o podjęciu rocznej współpracy z Epic Games Store. Tytuł wyląduje na początku 2020 roku wyłącznie na platformie twórców Fortnite, by trafić na Steam i inne platformy dopiero w 2021 roku.

Wielu graczy oburzyło się tą decyzją, ale jak wiemy deweloperzy muszą być w tej kwestii nieugięci i chcą bronić swojej decyzji w jakiś sensowny sposób. Tym razem Torn Banner Studios tłumaczy się tym, że głęboko wierzy w rozwój EGS-a.

Nigdy byśmy nie rozważali premiery na Epic Games Store, gdybyśmy myśleli, że sklep ten będzie w dniu naszej premiery tym czym jest dzisiaj. Ten sklep po prostu musi się rozwijać i wierzymy w to, że będzie.

Źródło: https://www.dualshockers.com/chivalry-2-epic-games-store-exclusive-explained/

Tagi: Chivalry 2 Torn Banner Studios tripwire interactive

Nie przegap