Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.02.2020 14:20
Kingdom Hearts 2.8 na Xbox One
390V

Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue. Premiera na Xbox One jeszcze w lutym

Już jakiś czas temu otrzymaliśmy informację o tym, że gry z serii Kingdom Hearts zmierzają na kolejne sprzęty. Teraz wiemy, kiedy cały proces może się rozpocząć. 

Marka Kingdom Hearts jest bez dwóch zdań jedną z bardziej kultowych w świecie gier, szczególnie wśród fanów produkcji z tego gatunku. Tytuły ukazywał się na wielu platformach, przez co często pojawiał się problem z poznaniem całej historii w ciągu, a nie na wyrywki. 

Square Enix postanowiło temu zaradzić i tak, dla przykładu, pod koniec ubiegłego roku dowiedzieliśmy się, że pierwsze części serii wydane zostaną na Xbox One. Chodziło konkretnie o Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 oraz Kingdom Hearts HD 2.8.

Nie poznaliśmy wtedy jednak daty premiery rzeczonych produkcji, teraz jednak sytuacja uległa zmianie. W Microsoft Store pojawiło się Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue z datą premiery ustanowioną na 18 lutego. Niestety informacji nie można sprawdzić na własną rękę, albowiem tytuł zniknął już ze sklepu. 

W Internecie nic jednak nie ginie i użytkownicy bardzo szybko zdążyli zapisać sobie odpowiednie zrzuty ekranu. Wiele wskazuje na to, że Microsoft pospieszył się z informacją. Pozostaje czekać, a wszystko okaże się najpewniej nie później, niż właśnie za 10 dni. 

Więcej o produkcjach z serii przeczytasz tutaj:

Źródło: https://gamingbolt.com/kingdom-hearts-hd-2-8-launches-february-18th-per-microsoft-store

Tagi: Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue Square Enix