Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 18.01.2020 19:54
KINGDOM HEARTS III Re Mind
431V

Kingdom Hearts III Re Mind. Muzyka z gry w wykonaniu orkiestry!

Dodatek zatytułowany Kingdom Hearts III Re Mind trafi do nas już za dosłownie kilka dni, dzięki czemu fani przygód Sory, będą mogli jeszcze raz zanurzyć się w tym świecie. Square Enix postanowiło zachęcić nas do zabawy fantastyczną muzyką!

O tym, że seria Kingdom Hearts ma fantastyczną ścieżkę dźwiękową na pewno nie trzeba nikogo przekonywać. Niezawodna Yoko Shimomura nie raz pokazała nam, że ma wybitny talent i potrafi skomponować utwory, jakich już nigdy nie zapomnimy.

Nadchodzący dodatek fabularny do Kingdom Hearts III zapewni nam nie tylko nową porcję przygód Sory i jego przyjaciół, ale wprowadzi także kilka świeżych kompozycji wywodzących się spod magicznej ręki Shimomury. Aby narobić nam smaka na aż 19 przygotowanych kawałków, Square Enix postanowiło wrzucić do Sieci nagrania z koncertu japońskiej orkiestry, która podjęła się wykonania ich po raz pierwszy na żywo. 

Poniżej znajdziecie zatem dwa wideo, jakie na bank pochłoną was i podsycą oczekiwania przed premierą rozszerzenia Re Mind. Pierwszy utwór nosi nazwę Overture to the Decisive Battle, kolejny zaś A Frozen Fracas. Posiadacze PlayStation 4 wgryzą się w nową opowieść już 23 stycznia, a posiadacze Xbox One 25 lutego.

Warto przeczytać:

Tagi: Kingdom Hearts III Square Enix