Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 09.02.2020 11:30
Dragon Ball FighterZ z nowym sezonem
583V

Dragon Ball FighterZ. Producentka zdradza, jakie zmiany nadejdą w Trzecim Sezonie

Trzeci sezon w świetnej bijatyce z uniwersum Smoczych Kul jest coraz bliżej. Z tej okazji producentka wyjawiła kilka ciekawych informacji na temat zmian, które wejdą do gry. 

Liczba grywalnych wojowników w Dragon Ball FighterZ wciąż rośnie. Twórcy nie pozwalają graczom znudzić się produkcją i cyklicznie dorzucają nowe postacie w formie dodatkowej zawartości. Już niedługo gra zostanie rozwinięta nie tylko pod kątem nowych bohaterów. 

Wczoraj miał miejsce początek finałów Dragon Ball FighterZ World Tour w Paryżu. Producentka gry, Tomoko Hiroki, zapowiedziała sporo zmian, które pojawią się już w nadchodzącym, Trzecim Sezonie. Po pierwsze, wspomniała o funkcji "Z Assist Select", która pozwoli graczom selekcjonować ataki asystujące dla każdej z postaci (te będą miały po trzy), co pozwoli na tworzenie zupełnie nowych serii. 

Dostajemy także poprawki, które będą miały na celu zrównoważenie sił bohaterów, aby zachęcać graczy do używania różnych postaci. Zespół pracuje dodatkowo nad unikaniem jednostronnych pojedynków, które powstają w konsekwencji używania konkretnych ataków łączonych. Zmianie ulegnie również interfejs użytkownika, który ma być bardziej przyjazny. 

Przeczytaj także:

Źródło: https://twinfinite.net/2020/02/dragon-ball-fighterz-season-3-changes/

Tagi: Arc System Works Bandai Namco Dragon Ball FighterZ