Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.02.2020 08:45
Dragon Ball Z: Kakarot z nową aktualizacją
1230V

Dragon Ball Z: Kakarot. Nowa aktualizacja poprawia uciążliwy czas ładowania

Twórcy najnowszego projektu ze świata Dragon Ball'a wreszcie posłuchali próśb fanów i w najnowszej aktualizacji zdecydowali się poprawić czasy ładowania. 

Dragon Ball Z: Kakarot to niezwykle ciekawy RPG na licencji kultowej mangi Akiry Toriyamy. Gra zadebiutowała w połowie stycznia, a gracze są względnie szczęśliwi, albowiem wreszcie dostaliśmy grę, która bliska jest temu, na co od dawna czekaliśmy. 

Na premierę nie obyło się jednak bez błędów i choć kolejne aktualizacje poprawiały liczne z nich, to na zażegnanie tego najbardziej irytującego, musieliśmy czekać aż do wczoraj. Najnowszy update, oznaczony numerem 1.04, wreszcie usprawnił czas ładowania, gdy przenosimy się pomiędzy lokacjami

Oprócz tego, Bandai Namco ogłosiło, iż naprawiono dwa błędy występujące w misjach pobocznych "Najdłuższe Trzy Godziny" oraz "Dorastanie Gotena", a także inne, związane ze znikającymi bohaterami podczas przechodzenia głównej Opowieści. 

Zmiany świetnie pokazują, że twórcy słuchają społeczności. Należy się więc spodziewać, że w niedalekiej przyszłości doczekamy kolejnych zmian eliminujących poszczególne problemy. 

Sprawdź koniecznie inne wiadomości na temat tej gry:

Źródło: https://www.dsogaming.com/news/dragon-ball-z-kakarot-update-1-04-released-improves-load-times-patches-sub-stories-full-patch-notes/

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot