Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.02.2020 15:38
Leszy
1145V

Wiedźmin od Netflix. W drugim sezonie pojawi się Leszy

Portal RedanianIntelligence potwierdził, że w drugim sezonie Wiedźmina od Netfliksa pojawi się na naszych ekranach Leszy, potwór zamieszkujący stare lasy.

Jeśli graliście w Wiedźmina 3, powinniście wiedzieć, że istnieje szczególny rodzaj potworów, z którymi przyszło się nam zmierzyć podczas przygody. Mowa tutaj o Leszych, z którymi najprawdopodobniej Henry Cavill, aktor grający serialowego Geralta, będzie musiał się zmierzyć w drugim sezonie Wiedźmina od Netfliksa. 

Według serwisu RedanianIntelligence, leszy pojawi się w nadchodzących odcinkach serialu - spotkanie z nim ma być bardzo szczegółowe i doprowadzić do poważnych konsekwencji. Trudno przewidzieć, jak będzie wyglądał Leszy w serialu. Showrunnerka serialu niedawno opowiadała, że nie inspiruje się wyglądem potworów z gier od CD Projekt Red, więc możemy spodziewać się, że serialowy Leszy będzie odbiegał wyglądem od tego, którego poznaliśmy w Wiedźminie 3.

Nie wiadomo również, czy starcie z Leszym przypadnie Geraltowi - w drugim sezonie ma pojawić się więcej łowców potworów (Vesemir, Lambert, Eskel), więc możliwe, że któryś z nich spotka na swojej drodze potwora zamieszkującego stare lasy.

Warto przeczytać:

Źródło: RedanianIntelligence.com

Tagi: leszy potwory Wiedźmin od Netflix