Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2020 15:37
Carmel Laniado
1669V

Wiedźmin od Netflix z nową bohaterką. 14-letnia Carmel Laniado w obsadzie 2. sezonu

Trwają prace nad „Wiedźminem” od Netflix. Twórcy zajmują się wybraniem odpowiednich miejscówek, a dodatkowo zespół zajmuje się dobraniem aktorów pod nowe role. Jednym z najnowszych nabytków serialu została Carmel Laniado, którą mogliście oglądać w najnowszym „Dolittle”.

Już wkrótce ruszy pełna produkcja drugiego sezonu „Wiedźmina”. Twórcy zajmują się teraz ostatnimi szlifami, by mieć pewność, że cały projekt zaprezentuje znacznie wyższy poziom od pierwszej historii. Dużym atutem jest czas, w którym zespół właśnie się znajduje – dzięki dłuższej pre-produkcji mają zostać wyeliminowane problemy pierwszego sezonu.

Redakcja Deadline otrzymała interesującą wiadomość dotyczącą obsady „Wiedźmina” - w drugim sezonie wystąpi Carmel Laniado, która ostatnio pracowała nad „Dolittle”. Jest to bardzo młoda aktorka, która pomimo wieku ma już szansę wystąpić w dużych produkcjach.

Według przedstawionych informacji, Carmel Laniado wcieli się w „Violet” - jest to zupełnie nowa postać w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego. Brytyjka podczas roli będzie musiała zaprezentować młodą dziewczynę, która na pierwszy rzut oka jest figlarna i kapryśna, to jednak tak naprawdę jej postać będzie bardziej inteligentna i pokaże swoje sadystyczne zapędy.

Dziennikarze informują, że zdjęcia do drugiego sezonu „Wiedźmina” ruszą jeszcze w lutym.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://deadline.com/2020/02/witcher-dolittle-carmel-laniado-joins-netflix-series-production-underway-1202851939/

Tagi: Carmel Laniado Netflix wiedźmin wiedźmin netflix