Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 08.02.2020 11:30
Sea of Thieves ze świetnym wynikiem na cele charytatywne
289V

Sea of Thieves. Gracze uzbierali ponad 76 tysięcy dolarów na cele charytatywne

Gracze kolejny raz pokazali, jak wielka siła w nich drzemie, gdy trzeba wspólnie pomóc. W Sea of Thieves uzbierano ponad 76 tysięcy dolarów!

Sea of Thieves w marcu będzie świętować dwa lata pobytu na rynku. I choć produkcja miewała lepsze i gorsze okresy, to ostatecznie jej odbiór jest bardzo pozytywne. Gra jest cały czas rozwijana przez Rare, a społeczność niezwykle angażuje się w przygodę. 

Świetnym dowodem, na potwierdzenie ich aktywności, jest wynik ostatniej akcji charytatywnej. W produkcji znalazły się specjalne przedmioty kosmetyczne, a konkretnie żagle "The Noble Pathfinder". Kwota za ich zakup miała zostać przekazana na cele dobroczynne. I, co warto podkreślić, nie była wcale mała. Udało się zebrać dokładnie 76 205,90 dolarów!

Pieniądze były przelewane bezpośrednio do fundacji SpecialEffect, która zajmuje się umożliwianiem dzieciom z niepełnosprawnościami obcowania z grami wideo. Ekscytacji nie krył szef organizacji, który w niezwykle ciepłych słowach wypowiedział się o akcji

Chciałbym tylko podziękować społeczności Rare oraz Sea of Thieves za niewiarygodne wsparcie przy sprzedaży żagli. Jestem zszokowany! Wasza niesamowita hojność stanowi ogromny bodziec dla SpecialEffect i pomoże organizacji wesprzeć wielu innych graczy z poważnymi niepełnosprawnościami- nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie! 

Nam pozostaje się cieszyć, że społeczność graczy potrafi się tak bardzo zaangażować w sprawy i po raz kolejny udowodnili, że gdy przychodzi co do czego, umieją zjednoczyć się, jak mało kto! Chapeau Bas!

Rzuć okiem także na:

Źródło: https://www.gamesradar.com/uk/sea-of-thieves-players-contribute-dollar76000-to-charity-by-purchasing-in-game-sails/

Tagi: Microsoft Game Studios rare sea of thieves