Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2020 14:00
Netflix aplikacja
6317V

Netflix z nowymi funkcjami. Firma spełnia prośby klientów i pozwala zrezygnować z automatycznego odtwarzania

Netflix stale reaguje na wiadomości społeczności i najwidoczniej wielu użytkowników prosiło o wyłączenie opcji automatycznego odtwarzania kolejnych odcinków seriali. Firma właśnie wprowadziła tę funkcję i pozwala teraz przerwać nawet najdłuższy maraton.

Netflix właśnie ogłosił wprowadzenie dwóch nowych funkcji, które podobno często pojawiały się wśród próśb samych zainteresowanych. Widzowie zgłaszali się do platformy o możliwość wyłączenia automatycznego odtwarzania kolejnych seriali oraz wyłączenia podglądu materiałów podczas szukania czegoś do włączenia.

Ta pierwsza opcja była podobno męcząca dla klientów, którzy byli zachęcani przez autoplay do oglądania kolejnych epizodów, a druga była bardzo uciążliwa i miała wpływać na chęć włączania następnych materiałów. Firma pochyliła się nad prośbą i teraz możemy o wszystkim zadecydować w opcjach.

„W związku z tym, że lubicie nas czasem obwiniać za brak czasu do nauki, wprowadziliśmy dodatkową funkcję, dzięki której możecie wyłączyć automatyczne odtwarzanie kolejnych odcinków.”

Teraz po wejściu do ustawień profilu obok opcji zmiany pseudonimu, ikonki czy też obsługiwanego języka, znajdziecie także dwie dodatkowe funkcje – wystarczy je odznaczyć. W sumie trudno mi uwierzyć, że był to aż tak duży problem, ale klienci wyrażali swoje niezadowolenie, więc Netflix wprowadził opcje.

Netflix autoplay

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: Netflix Polska

Tagi: Netflix polska svod