Iza Łęcka Iza Łęcka 25.09.2019 09:52
mafia bohaterowie
1901V

Mafia 4 nadciąga? Take-Two zarejestrowało tajemniczy znak towarowy

Seria Mafia nie powróciła w oczekiwanym blasku, jednak zanosi się, że dla Take-Two nie było to ostatnie słowo względem tego IP. Wydawca zarejestrował nowy znak towarowy, który może zwiastować nadejście Mafii 4.

W październiku 2016 roku zadebiutowała Mafia 3, która rozbudziła oczekiwania graczy, jednak Hangar 13 nie zadbało o zawartość. Gra nie osiągnęła wysoko stawianych oczekiwań i osiągnęła oceny na poziomie zaledwie 66%.

Take-Two zainwestowało olbrzymi budżet w promocję serii, a nawet założyło studio składające się z weteranów branży, którzy powinni zadbać o należyty powrót. Mafia 3 nie była sukcesem, lecz bardzo możliwe, że wydawca nie rezygnuje z marki.

2 sierpnia w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych pojawił się wniosek od Take-Two. Firma-matka od 2K Games zarejestrowała znak towarowy „MAFIA”, który odnosi się do nowej gry.

Na razie bez konkretów, więc wstrzymajcie się ze świętowaniem, a nawet odmawiajcie zdrowaśki, by Take-Two z 2K Games nie wrzuciło na rynek mobilki, która dobije uniwersum i sprawi, że Mafia już na zawsze trafi do szuflady krawaciarzy. Wielu sympatyków serii bowiem jednak czeka na produkcję, która w należyty sposób odtworzy realia przestępczych porachunków.

mafia znak towarowy take-two

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Tagi: 2K Games mafia Take-Two znak towarowy

Nie przegap