Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.02.2020 21:21
Barcelona Messi
712V

Barcelona z własnym SVOD. Barca TV+ to abonament dla oddanych fanów Blaugrany

Barcelona zapowiedziała stworzenie platformy SVOD, dzięki której sympatycy zespołu otrzymają dostęp do unikalnych materiałów związanych z drużyną. Barca TV+ wystartuje wiosną 2020 roku.

Josep Maria Bartomeu podczas spotkania z inwestorami postanowił opowiedzieć o nowym projekcie Barcelony. Klub chce mocno zaangażować się w obszar cyfrowy i pomóc w tym ma SVOD zatytułowany „Barca TV+”.

Podobnie jak Netflix i HBO GO, Barca TV+ pozwoli widzom otrzymywać dostęp do wszystkich przygotowanych treści za stałą, miesięczną opłatę – aktualnie nie poznaliśmy ceny propozycji stworzonej dla fanów Blaugrany.

Znamy jednak treść kreowanych materiałów, ponieważ widzowie zobaczą unikalne filmy dotyczące drużyny – będą to skróty, powtórki meczów, filmy dokumentalne, produkcje archiwalne oraz wywiady z zawodnikami.

Ze względu na umowy oraz licencje nie możemy raczej liczyć na transmisje na żywo meczów piłkarzy Barcelony, ale w Barca TV+ pojawi się opcja oglądania zawodniczek z kobiecej dywizji Barcy – w tym wypadku zobaczymy mecze na żywo. W Barca TV+ zostaną udostępnione także materiały z innych dyscyplin – między innymi koszykówki i hokeja na rolkach.

Barca TV+ zadebiutuje wiosną 2020 roku.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/fc-barcelona-serwis-vod-barca-tv-ekskluzywne-tresci-za-miesieczny-abonament-dlaczego-jak-korzystac-kiedy-premiera-cena-oferta

Tagi: barcelona fc barcelona svod VOD