Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2019 22:00
Wasteland 3 Snow Rangers
837V

Wasteland 3 wygląda znacznie lepiej. Twórcy nie zmarnowali ostatnich lat

Wasteland 3 rośnie z każdym kolejnym miesiącem, a deweloperzy dzięki dołączeniu do Microsoftu mogą w spokoju rozwijać produkcję. Najnowszy materiał potwierdza, że studio nie zmarnowało ostatnich lat i chce zapewnić graczom dopracowaną produkcję.

Wasteland 3 zostało zapowiedziane we wrześniu 2016 roku. inXile Entertainment ponownie zdecydowało się sfinansować grę za pomocą fanów, ale tym razem nie wybrano Kickstartera, a gracze mogli wpłacać pieniądze na Figu. W październiku rozpoczęto kampanię, dzięki której udało się zebrać ponad 3 mln dolarów.

Był to pokaźny budżet, ale twórcy nie ukrywają, że dołączenie do Microsoftu pozwoliło im znacząco rozwinąć grę. Do zespołu dołączyło wielu nowych, utalentowanych twórców, którzy mogą pracować nad Wasteland 3, a zarazem twórcy nie muszą się martwić o przyszłość – zespół w spokoju rozwija grę.

Nadal nie znamy ostatecznej daty premiery Wasteland 3, ale możemy spojrzeć na interesujące porównanie. Tytuł od 2016 roku przeszedł długą drogę, a pewnie będzie jeszcze lepiej, ponieważ prace nad produkcją wciąż trwają.

Przeczytaj koniecznie na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Inxile Enterainment Wasteland 3