Iza Łęcka Iza Łęcka 04.02.2020 08:55
medievil ps4
704V

MediEvil 2 Remake może znajdować się w produkcji. Kompozytor opublikował tajemniczą wiadomość

Sony mogło wydać zielone światło na odświeżenie kolejnej przygody Sir Daniela Fortesque'a. Kompozytor odpowiedzialny za opracowanie muzyki do serii opublikował enigmatyczną wiadomość na Twitterze, która sugeruje prace nad MediEvil 2 Remake.

MediEvil (2019) zadebiutował w październiku ubiegłego roku, a za grę odpowiadało Other Ocean Interactive – deweloperzy opracowali nową wersję klasyka z pierwszego PlayStation. Gra osiągnęła oceny na poziomie 69%.

Od końcówki ubiegłego roku fani serii dopytują – a kiedy MediEvil 2 Remake? Twitter Resurrect Fortesque, który jako pierwszy informował o pracach nad MediEvil Remake, a później prezentował kolejne wiadomości o grze, rozpoczął kampanię, która miała zachęcić twórców do rozpoczęcia następnego projektu i odświeżenia drugiej części.

Na Resurrect Fortesque pojawiła się w niedzielę tajemnicza wiadomość, która została skomentowana przez Andrewa Barnabasa – kompozytora muzyki do oryginalnej trylogii oraz jej odświeżonej części z ubiegłego roku:

Gdy jeden z użytkowników zasugerował, że raczej o kolejnym odświeżeniu nie można marzyć za sprawą złych osiągów MediEvil Remake, Andrew Barnaba wyprowadził go z błędu:

Nie znamy oficjalnych wyników MediEvil Remake, jednak możemy mieć nadzieję, że gra osiągnęła rezultat, który skusi deweloperów na opracowanie MediEvil 2 Remake. Mimo wszystko – na wszelkie zapowiedzi musimy zaczekać. Sony aktualnie nie potwierdziło planów dotyczących uniwersum.

Na naszym serwisie możecie również przeczytać:

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/02/03/rumor-medievil-2-remake-cryptic-tweets-composer/

Tagi: MediEvil (2019) Other Ocean Interactive Sony Interactive Entertainment