Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.02.2020 16:13
Kosmiczny wykop TVN Tsubasa Lewandowski
1285V

Tsubasa od TVN? „Kosmiczny wykop” to animacja z Robertem Lewandowskim w roli głównej

Tsubasa to legendarna animacja, którą dobrze znają wszyscy fani piłki nożnej, ale młode pokolenie może poznać już zupełnie nową historię. TVN pracuje nad serialem animowanym „Kosmiczny wykop”, w którym pojawi się Robert Lewandowski.

Tsubasa zbiera ostatnio sporo pochwał w polskich mediach za sprawą nowej gry Bandai Namco i trudno nie pomyśleć „polski Tsubasa” słysząc o „Kosmicznym wykopie”. Jak podają WirtualneMedia – TVN pracuje nad serialem animowanym, który w pierwszym sezonie ma zaoferować 26 odcinków. Premiera odbędzie się jesienią w TVN, Siódemce i serwisie player.pl.

„Kosmiczny wykop” zaprezentuje tematykę piłki nożnej, ale całość zostanie ubrana w motyw science fiction. Głównym bohaterem zostanie Robert Lewandowski – projekt powstaje za sprawą piłkarza, TVN oraz Studio Orange Animation.

Historia przedstawi walkę kilku drużyn – widzowie zobaczą przedstawicieli „Galaktycznej Ligi”, a Robert Lewandowski zostanie kapitanem zespołu składającego się z „nietypowych zawodników” z planety Spaceball.

Tak o samym projekcie mówi piłkarz Bayernu Monachium:

„To dla mnie miłe wyróżnienie, że mogę użyczyć swój wizerunek do animacji dla dzieci, której głównym przekazem mają być ważne wartości, takie jak: przyjaźń, szacunek czy empatia. Sam jestem ojcem i widzę, jak mało powstaje teraz kreskówek z ciepłym i pozytywnym przekazem, dlatego tym bardziej cieszę się, że w taki sposób mogę uczestniczyć w tak fajnym projekcie” - mówi Robert Lewandowski.

Bartosz Kędzierski zajął się reżyserią oraz scenariuszem – twórcę możecie kojarzyć z „Włatców Much”. Autorem rysunków jest David Szatarski.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kosmiczny-wykop-animacja-robert-lewandowski-tvn-siodemka-player-spaceball

Tagi: kosmiczny wykop robert lewandowski tsubasa tvn