Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.02.2020 13:46
Fire Emblem Heroes
463V

Fire Emblem Heroes z płatnym abonamentem premium. Nintendo wyciska ostatnie soki z systemów subskrypcji

Wiemy już, że Nintendo Mobile generuje niesamowicie wysokie dochody i że był to strzał w dziesiątkę ze strony japońskiej korporacji. Nintendo zamierza wycisnąć jeszcze więcej ze swojej smartfonowej inicjatywy.

Nintendo polubiło w ostatnich latach systemy subskrypcji - również na smartfonach. Firma wprowadziła takie rozwiązanie w dniu premiery Mario Kart Tour i w Animal Crossing: Pocket Camp, a teraz ujawnia swoje plany również w kontekście Fire Emblem Heroes, które według ostatnich danych generuje połowę zysków z tytułu mikrotransakcji dla Nintendo.

Okazuje się, że gra wytworzy niedługo jeszcze większe zyski dla Nintendo. Wszystko w związku z faktem, że korporacja wprowadza "Feh Pass", czyli miesięczny abonament do Fire Emblem Heroes, kosztujący 11,49 euro. W ramach subskrypcji otrzymywać będziemy ekskluzywne, kosmetyczne przedmioty oraz zawartość wpływającą na gameplay. Chodzi np. o Re-Act, czyli opcję cofnięcia czasu - przywrócenia poprzedniej kolejki ruchu (nielimitowaną ilość razy w trakcie starcia).

Do premiery Feh Pass dojdzie już 5 lutego. Towarzyszyć jej będzie aktualizacja do Fire Emblem Heroes.

Warto również sprawdzić:

Tagi: Fire Emblem Heroes Intelligent Systems Nintendo