Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.02.2020 12:15
Mirror rozdawane, aby chronić graczy
577V

Kagami Works rozdaje darmową grę, aby utrzymać chińskich graczy w domach i chronić przed koronawirusem

Studio deweloperskie postanowiło przyczynić się do ochrony graczy przed koronawirusem i rozdaje za darmo jeden ze swoich tytułów, aby ci grali, zamiast wychodzić z domu. 

Choć tragedie nigdy nie są powodem do radości i przynoszą wiele smutku oraz przemyśleń, to często pokazują, że potrafimy się jednoczyć- właśnie w ich obliczu. Bardzo uwydatniają się w takich momentach dobre uczynki, których podejmuje się wielu z nas. 

Swoją cegiełkę do "walki" z rozprzestrzeniającym się wirusem dołożyć postanowili deweloperzy ze studia Kagami Works. Rozdali oni aż 45 tysięcy kopii swojej gry, aby utrzymać chińskich graczy przed komputerami i powstrzymać ich przed wychodzeniem na zewnątrz, gdzie szaleje zaraza. 

We wpisie, który opublikowali członkowie studia, możemy przeczytać:

Rok dopiero co się zaczął, a my już musimy stawiać czoła wyzwaniom. Aby unikać zarażenia nCov, lepiej zostać w domu. Zdecydowaliśmy więc, że rozdamy 45 000 kopii naszej gry "Mirror", aby Was wesprzeć. Proszę, przyjmijcie nasz prezent i pozostawajcie silni!

Wspomniany tytuł oparty jest o klasyczną formułę łączenia trzech (lub więcej) takich samych elementów w rzędzie. Choć podkreślić należy, że cała otoczka jest już nieco bardziej kontrowersyjna i całkowicie wpisuje się w gatunek dla osób powyżej 18 roku życia

Inne wiadomości związane z tematem:

Źródło: https://www.dualshockers.com/free-game-coronavirus-china-pc-mirror/

Tagi: kagami works koronawirus Mirror