Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.02.2020 10:30
Bad Boys for life z rekordem
1326V

Bad Boys for Life najlepiej zarabiającą częścią w historii serii! Film wciąż podbija box office

Najnowszy obraz Bad Boys podbija kina trzeci tydzień z rzędu. Najnowsze wyniki sprawiają, że film staje się najbardziej dochodową częścią serii w historii!

"Bad Boys for Life" to najnowsza odsłona kultowej marki o parze dwóch nietuzinkowych bohaterów. Na ekranie ponownie mogliśmy zobaczyć lubiany duet, do którego należą Will Smith oraz Martin Lawrence. Wiele wskazuje na to, że fani bardzo potrzebowali takiego powrotu. 

Potwierdzają to wyniki finansowe, jakie notuje produkcja. Film zarobił 5.2 miliona dolarów w piątek, a pod koniec weekendu ma on osiągnąć 17.7 miliona. Daje to sumarycznie 148 milionów dolarów przychodu od debiutu na dużym ekranie i sprawia jednocześnie, że "Bad Boys for Life" staje się najbardziej dochodową produkcją z serii, w USA. 

Drugi najwyższy wynik ma "Bad Boys II", którego box office w Stanach Zjednoczonych wyniósł prawie 139 milionów dolarów. Pierwsza część znajduje się znacznie dalej, albowiem podczas premiery w 1995 roku przyniosła około 66 milionów dolarów zarobku.

Warto odnotować, że na drugim miejscu pozostał film "1917", który najprawdopodobniej dobije do 10 milionów, a podium zamyka "Dolittle" z przychodem przewidywanym na 8 milionów. 

Interesujesz się kinem? Przeczytaj także:

 

Źródło: https://comicbook.com/movies/2020/02/01/bad-boys-3-for-life-movie-box-office-week-3/#1

Tagi: Bad Boys Bad Boys For Life box office