Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.02.2020 10:50
Ptaki Nocy wyniki biletowe
759V

Ptaki Nocy z ogromnym zainteresowaniem w USA. Film osiąga świetne wyniki w przedsprzedaży biletów

Najnowsza ekranizacja komiksów DC, z Margot Robbie w głównej roli, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Mało jaki film z gatunku sprzedawał się tak dobrze w przedsprzedaży. 

Filmy o superbohaterach są w tym momencie, bez dwóch zdań, tymi, które zapewniają najlepszy kinowy przychód. Każdy chce zagarnąć kawałek tego ciasta i wygląda na to, że debiutujący w nadchodzącym tygodniu projekt, weźmie dla siebie sporą część tego zainteresowania. 

"Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)" to wyjątkowo długi tytuł, ale równie długie mogą być kolejki przed salami kinowymi. Choć początkowo niewiele wskazywało na to, aby produkcja mogła odnieść ogromny sukces, to pierwsze recenzje i przedsprzedaż biletów, pokazują zupełnie inną wersję wydarzeń. 

Produkcja, w pierwszy dzień przedsprzedaży, cieszyła się kolosalnym zainteresowaniem. Przez pierwsze 24 godziny zakupiono więcej biletów niż na "Suicide Squad", albo chociaż "Wonder Woman" (w tym samym okresie oczywiście). Sprawia to, że film jest trzecim, o największym zainteresowaniu, spośród wszystkich produkcji DC. Przed nim są tylko "Aquaman" oraz rekordowy "Joker".

"Birds of Prey" zadebiutuje na dużych ekranach już 7 lutego, więc wcale nie musimy długo czekać, aby przekonać się, co zaprezentowali nam twórcy tym razem. W ramach ciekawostki, zostając przy przychodach, warto odnotować, iż wczesne prognozy mówiły o zarobkach wielkości 50 milionów dolarów pierwszego dnia, w USA

Interesujesz się kinem? Przeczytaj także:

Źródło: https://variety.com/2020/film/news/birds-of-prey-presales-margot-robbie-harley-quinn-1203487767/

Tagi: DCEU Harley Quinn Margot Robbie ptaki nocy