Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.01.2020 22:16
Szybcy i wściekli 9 Vin Diesel
1777V

Szybcy i wściekli 9 na zwiastunie! To będzie ostra jazda bez trzymanki

„Szybcy i wściekli 9” w końcu z pełną prezentacją. Universal Pictures opublikowało pełny zwiastun filmu, na który czekają wszyscy sympatycy szybkich samochodów. Zobaczcie materiał zapowiadający wydarzenia i przygotowujący widzów na akcję.

Pierwsza część „Szybcy i wściekli” trafiła na ekrany kin w 2001 roku. Seria została bardzo ciepło przyjęta przez widzów (budżet filmu 38 mln dolarów, 207,3 mln w box office), więc Universal Pictures coraz chętniej pracowało nad kolejnymi kontynuacjami. Dotychczas 9 filmów z tego uniwersum kosztowało 1,209 mld dolarów, ale produkcje wygenerowały 5,901 mld dolarów w światowych kasach.

Szybcy i wściekli 9 na zwiastunie!

To właśnie z tego powodu Universal Pictures nie ma dość i wytwórnia zamawiając „Szybcy i wściekli 9” zadbała o to by ekipa była gotowa do nagrywania „Szybcy i wściekli 10”. Oczekiwana „Dziewiątka” trafi do kin 20 maja 2020 roku, a „Dziesiątka” będzie dostępna 2 kwietnia 2021 roku. Dla wielu fanów szykuje się podwójne święto, ponieważ seria pomimo pojawiającej się krytyki związanej z „odcinaniem kuponów” wciąż cieszy się fantastycznym zainteresowaniem.

Dzisiaj mamy okazję spojrzeć na pełny zwiastun „Szybcy i wściekli 9” – Vin Diesel długo zwodził widzów zapowiadając ten materiał, ale w końcu możemy zobaczyć prezentację. Warto odnotować, że w opowieści powróci Jordana Brewster, która odeszła by wychować dziecko. Wśród nowych twarzy można wyróżnić Johna Cenę.

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Szybcy i Wściekli Szybcy i wściekli 9 trailer zwiastun