Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 31.01.2020 12:51
Sonic
486V

Sonic nawiązuje do Szybkich i Wściekłych. Nowe fragmenty filmu

Kinowy film Sonic the Hedgehog doczekał się wczoraj zabawnego zwiastuna z okazji rozgrywek Super Bowl. Pora teraz na kolejne materiały wideo przed premierą. W jednym z klipów możemy zobaczyć Sonica prowadzącego samochód, który na pytanie "gdzie nauczył się kierować?", parafrazuje wypowiedź Vina Diesla z "Szybkich i Wściekłych".

Sonic doczekał się publikacji kolejnych materiałów wideo. Oczywiśćie produnci tej kinowej pozycji chcą w ten sposób podkreślić, to na czym najbardziej zależało fanom - że niebieski, nadźwiękowy jeż został przeprojektowany i nie przypomina już mutanta z pierwotnej wersji trailerów.

Trudno prognozować, jak wyjdzie ten obraz. Za reżyserię "Sonica. Szybkiego jak błyskawica" odpowiada bowiem Jeff Fowler, który nie ma na koncie wielkich sukcesów filmowych - mężczyzna zajmował się dotychczas mniejszymi, krótkometrażowymi projektami. Cóż, niedługo przekonamy się, czy na stworzenie takiej przygody łaczącej CGI z prawdziwymi aktorami wystarczy 90 mln dolarów, z czego ponad 5 milionów.

"Sonic. Szybki jak błyskawica" wejdzie do oferty polskich kin 28 lutego 2020 r. Czekacie na premierę?

Warto również sprawdzić:

Tagi: film kino sonic