Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2020 17:31
Sonic the Hedgehog
516V

Sonic promowany przed Super Bowl. Zwiastun Sonic the Hedgehog przygotowuje na premierę

SEGA nie zamierza zmarnować okazji i chce odpowiednio pokazać Sonic the Hedgehog. Produkcja otrzymała zwiastun, który w ciekawy sposób łączy bohatera z nadciągającym Super Bowl i jednocześnie pozwala spojrzeć na nowe sceny z filmu.

„Sonic the Hedgehog” to jedna z ciekawych propozycji dla fanów kina na przyszły miesiąc. Film będzie dostępny od 28 lutego i najwidoczniej SEGA bardzo wierzy w swoją produkcję, ponieważ chce ją promować nawet podczas Super Bowl.

30 sekundowy spot podczas amerykańskiego wydarzenia kosztuje ponad 6 mln dolarów, więc korporacja będzie musiała sięgnąć głęboko do kieszeni, by pokazać światu „Sonic the Hedgehog”. Przygotowana historia pewnie nie porwie tłumów, ale trzeba przyznać, że całość wygląda bardzo porządnie.

Na pewno dużo lepiej prezentuje się sam protagonista, który doczekał się liftingu twarzy – SEGA zdecydowała się zmienić facjatę Sonica po pierwszych, bardzo negatywnych opiniach i teraz heros przypomina swój growy odpowiednik.

„Sonic the Hedgehog” został przygotowany za 95 mln dolarów, a ostatnio Jim Carrey wspomniał o możliwej kontynuacji, jednak SEGA aktualnie niczego nie ogłosiła.

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie nasze recenzje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: film Jim Carrey sonic Sonic the Hedgehog trailer