Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2020 02:00
Farming Simulator 19
7073V

Farming Simulator 19 za darmo! Wkrótce otrzymamy 3 gry

Farming Simulator 19 jest od dzisiaj dostępny za darmo. Ceniona produkcja trafiła do kolejnej promocji Epic Games, więc każdy zainteresowany może pobrać tytuł i rozpocząć budowę swojego farmerskiego imperium.

Twórcy Farming Simulator 19 już w grudniu 2018 roku informowali o rekordowym zainteresowaniu – ich gra w zaledwie 10 dni od premiery osiągnęła 1 mln sprzedanych egzemplarzy. Deweloperzy w 2019 roku nie zamierzają zaoferować nowej odsłony serii, ponieważ czekają na premierę next-genów, więc oferta Epic Games powinna zainteresować szerokie grono odbiorców. Studio zapowiedziało przygotowanie rozszerzeń.

Farming Simulator 19 za darmo

Farming Simulator 19 jest od dzisiaj dostępny za darmo. Tytuł wylądował w nowej promocji Epic Games i klienci mogą pobrać produkcję z Epic Games Store – promocja będzie obowiązywać do 6 lutego. Propozycja powinna trafić w gust wielu graczy, którzy chcą w końcu przekonać się, gdzie leży fenomen wszystkich farmerskich symulatorów. Gry podejmujące ten temat systematycznie notują bardzo dobre wyniki.

To oczywiście nie koniec ofert proponowanych przez Epic Games. Firma zapowiedziała, że będzie przez cały 2020 rok oferować gry za darmo. Od 6 lutego zagramy w: Carcassonne, Ticket to Ride oraz Pandemic.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić inne interesujące promocje:

Źródło: Epic Games

Tagi: Farming Simulator 19 Focus Home Interactive Giants Software