Iza Łęcka Iza Łęcka 29.01.2020 08:40
Mortal Kombat 11
3010V

Mortal Kombat 11 w promocji na PS4. Gra trafiła do Oferty Tygodnia

Posiadacze PS4 mogą skorzystać z nowej promocji na Mortal Kombat 11. Przez najbliższy tydzień produkcja NetherRealm Studios będzie dostępna w lepszej cenie w dwóch wersjach. W jednej otrzymacie produkcję wraz z zestawem dodatkowych wojowników.

Od dzisiaj do 5 lutego w nowej promocji na PSN znajdziecie Mortal Kombat 11. Gra z ubiegłego roku została przeceniona w normalnej wersji oraz Edycji Premium - gracze skorzystają kolejno z 64% i 65% rabatu. W obu przypadkach są to najniższe ceny w historii.

Mortal Kombat 11 w promocji

Oferta na produkcję NetherRealm Studios nie jest przypadkowa. Gra już jakiś czas temu zagościła na rynku i choć nadal deweloperzy nie zapewnili wszystkich zawodników z pierwszego zestawu DLC, nieustannie pojawiają się plotki, według których w 2020 roku zawita kolejny nowy zestaw.

Najnowszym nabytkiem Mortal Kombat 11 jest Joker. Wkrótce Ed Boon powinien zaprezentować Spawna, który będzie ostatnim wojownikiem z Kombat Packa. W Edycji Premium, oprócz gry, otrzymacie właśnie cały pakiet dodatkowych bohaterów.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić inne interesujące promocje:

Źródło: PSN

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios warner bros.