Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2020 22:00
Better Call Saul 5 na pełnym zwiastunie
1242V

Better Call Saul 5 na pełnym zwiastunie. Szykuje się wielki powrót z Breaking Bad

AMC szykuje widzów na piąty sezon „Better Call Saul”. Fani mogą liczyć na powrót wielu znanych bohaterów, którzy pojawili się w pełnym zwiastunie. Szykuje się kolejny, bardzo dobry sezon.

Pierwszy sezon „Better Call Saul” zadebiutował w lutym 2015 roku i od tego czasu widzowie poznają kolejne historie niezawodnego Saula Goodmana. Solowa opowieść prawnika rozpoczęła się przed głównym wątkiem „Breaking Bad”, ale od tego czasu widzowie zobaczyli 40. odcinków i teraz fani mogą szykować się na kolejną serię.

Początek nowego sezonu „Better Call Saul” rozpocznie się 23 lutego, a koniec zaplanowano na 20 kwietnia. Fani ponownie otrzymają 10 epizodów i jest to przedostatnia historia – AMC zapowiedziało, że szósta kampania zakończy cały serial.

Na pełnym zwiastunie nie brakuje znanych bohaterów – Mike Ehrmantraut (Jonathan Banks), Gustavo Fring (Giancarlo Esposito), Nacho Varga (Michael Mando), Kim Wexler (Rhea Seehorn) pojawią się w nowej historii. Warto jednak zwrócić uwagę, że na zwiastunie został zaprezentowany także Hank Schrader (Dean Norris), którego ostatni raz widzieliśmy w „Breaking Bad”.

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie nasze recenzje:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/better-call-saul-season-5-trailer-has-lots-of-fami/1100-6473204/

Tagi: better call saul Better Call Saul 5 breaking bad trailer zwiastun