Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.01.2020 18:21
WIedźmin Geralt
633V

Wiedźmin opowiada o mieczach. Na planie serialu Netflixa nie zabrakło gumowych broni

Henry Cavill bardzo chętnie opowiada o swojej roli w „Wiedźminie” od Netflix. Aktor wcielił się w Geralta i tym razem przedstawia szczegóły wykorzystywanej broni przez głównego bohatera sagi Andrzeja Sapkowskiego.

Henry Cavill już wczoraj zaskoczył fanów „Wiedźmina” prezentując kompletne informacje o walce w Blaviken. To jednak nie koniec zakulisowych materiałów, ponieważ dzisiaj aktor wypowiedział się na temat mieczy.

Temat oręża Geralta był podejmowany przez fanów jeszcze przed premierą serialu, ponieważ w „Wiedźminie” od Netflix główny bohater nosi na plecach wyłącznie jedną sztukę broni – drugą cały czas opiekuje się Płotka. Jest to inna sytuacja względem pracy CD Projekt RED, jednak streamingowy gigant korzystał ze szczegółów dostępnych w sadze Andrzeja Sapkowskiego.

Cavill zdradza szczegóły wykorzystywanych broni i wspomina nawet o gumowych mieczach – co ciekawe na materiale zobaczycie sceny bez post-produkcji, na których faktycznie można dostrzec „gibające się” zabawki i te do połowy obcięte.

Sprawdźcie inne informacje o Wiedźminie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Henry Cavill netflix wiedźmin wiedźmin netflix