Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 29.01.2020 09:55
Sonic
1207V

Sonic. Szybki jak błyskawica. Przeprojektowany bohater na scenkach z filmu

Przeprojektowany Sonic zasuwa do kin z dużą prędkością - sympatycznego bohatera będziemy oglądać na srebrnym ekranie pod koniec lutego 2020 r.

Już 12 lutego "Sonic. Szybki jak błyskawica" wskoczy do kin w USA. 2 tygodnie później, dokładnie 28 lutego film obejrzymy również w Polsce.

Produkcja doczekała się dzisiaj kolejnego materiału promocyjnego - tym razem w formie krótkich fragmentów filmu. Jak widać główny bohater "Sonic. Szybki jak błyskawica" został dobrze przeprojektowany i wygląda teraz o wiele lepiej, niż w pierwotnych zamierzeniach.

Sonic wygląda wreszcie odpowiednio, ale i tak trudno powiedzieć, co wyjdzie z całego przedsięwzięcia. Za reżyserię odpowiada Jeff Fowler, ale to osoba bez większego dorobku w branży filmowej. Pamiętać też trzeba, że „Sonic the Hedgehog” miał budżet wynoszący ok. 90 mln dolarów, z czego ponad 5 milionów przeznaczono na poprawki pyszczka Sonica, który wywołał w pierwotnej formie spore oburzenie fanów. Miejmy nadzieję, że ten "lifting" nie wpłynie negatywnie na finalną jakość dzieła.


Warto również sprawdzić:

Tagi: film Sonic Sonic the Hedgehog