Iza Łęcka Iza Łęcka 29.01.2020 07:38
Crash
13538V

PS Plus w lutym z ulubieńcem tłumów? PlayStation Spain mogło zdradzić grę z oferty

Oferta PS Plus na luty zostanie ujawniona dzisiaj, ale PlayStation Spain postanowiło zapowiedzieć gry i opublikowało materiał z Crashem. Gracze uważają, że nie jest to przypadek, a do oferty Sony zostanie dodana znana trylogia.

PS Plus zostanie ujawnione dzisiaj o godzinie 17:30 – informację potwierdziło PlayStation Spain, które w swojej wiadomości na YouTube postanowiło zabawić się ze swoimi fanami. Firma opublikowała gif z Crashem i podała następującą wiadomość:

„Jutro o 17:30 ogłosimy gry z PS Plus na luty. Możesz zgadnąć gry? Wskazówka: jedna z nich to bardzo znana saga.”

To może tylko przypadek lub nierozważne działanie PlayStation Spain, jednak dokładne szczegóły poznamy już za kilka godzin. Jestem pewna, że część graczy na pewno chętnie zapoznałoby się z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Zestaw trzech części przygód Crasha trafił na rynek w 2017 roku. Deweloperzy zadbali o pełne odświeżenie historii. co spotkało się z dobrym przyjęciem przez graczy - zestaw gier zebrał oceny na poziomie 80%. Później Activision zapewniło także odpicowane Crash Team Racing Nitro-Fueled, choć wciąć pojawiają się plotki, według których deweloperzy mają w zanadrzu zupełnie nową odsłonę serii.

PS Plus Luty 2020 przeciek

Na naszym portalu możecie również przeczytać:

Źródło: https://wccftech.com/crash-bandicoot-trilogy-ps-plus-february-2020/

Tagi: Crash Crash Bandicoot N-Sane Trilogy playstation plus ps plus ps4