Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.10.2019 18:02
The Sims 4 Uniwersytet
826V

The Sims 4 Uniwersytet na zwiastunie. Znamy szczegóły dodatku

Koniec z plotkami. Właśnie zapowiedziano The Sims 4 Uniwersytet, dzięki któremu wszyscy zainteresowani rozpoczną naukę na uczelniach, wezmą udział w kursach i zapoczątkują swoje kariery. Poznajcie szczegóły oczekiwanego dodatku.

The Sims 4 Uniwersytet to wielki dodatek do najnowszej gry studia Maxis. Deweloperzy zaproszą teraz graczy na uczelnie wyższe i zainteresowani zajmą się szkoleniem własnych Simów. Nasi bohaterowie odkryją wszystkie uroki studenckiego życia.

Dzięki najnowszemu dodatkowi Simy trafią na Uniwersytet w Britechester lub nowoczesny Instytut Foxbury, ale niezależnie od podjętego wyboru – bohaterowie mogą mieszkać w akademiku lub poza kampusem. W wolnych chwilach ruszycie na wycieczki rowerowe, traficie na wiele godzin do biblioteki lub spędzicie czas w klubie studenckim.

Wybór uniwersytetu to początek – następnie trzeba wybrać odpowiednie zajęcia (biologię, informatykę, historię sztuki a nawet łotrostwo), a później w nich oczywiście uczestniczyć. Im więcej nauczy się Wasz Sim, tym otrzymacie łatwiejszy start w karierę nauczyciela, prawnika czy inżyniera.

Tworząc pokój w akademiku skorzystamy ze zróżnicowanych dodatków, których zadaniem będzie odpowiednie zaprezentowanie naszego bohatera. Sim potrzebuje także odpowiedniego stroju, który wyrazi jego upodobania, więc w grze nie zabraknie serii nowych strojów.

W wolnym czasie Sim ma okazję uczestniczyć w wielu zróżnicowanych aktywnościach – sok-pong, żonglowanie, spędzanie czasu ze współlokatorem, dołączenie do organizacji związanych z robotyką, dyskutowaniem lub sztuką, a może nawet dołączyć do tajnego stowarzyszenia.

Rozszerzenie zadebiutuje 15 listopada i zostało wycenione na 139 zł.

Warto również spojrzeć:

Źródło: EA

Tagi: Electronic Arts Maxis The Sims 4 The Sims 4 Uniwersytet