Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.11.2019 09:00
The Sims 4 Uniwersytet
4196V

The Sims 4 Uniwersytet. Simsy nauczyły się mówić po angielsku w gameplayowej reklamie

EA nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w kwestii The Sims 4. Po udanej Krainie Magii czeka na nas już w najbliższych dniach premiera "Uniwersytetu".

Dopiero co posiadacze PS4 i XOne otrzymali rozszerzenie Kraina Magii do The Sims 4, a już mówimy o nadciągającej premierze kolejnego dodatku. Tym razem skupionego na studenckim życiu. Chodzi oczywiście o DLC pt. "Uniwersytet" (w oryginale "Discover University").

Rozszerzenie jest trochę mniejsze niż Kraina Magii, ale bardziej rozbudowane, niż przeciętny "pakiet przedmiotów" do The Sims 4. Do premiery na PC dojdzie już 15 listopada 2019 r. Posiadacze konsol poczekają do 17 listopada. Cena to 139 zł.

Poniżej znajdziecie najnowszą reklamę "Uniwersytetu" z gameplayem (co dziwi fanów: simsy przemówiły tu po angielsku, a nie bełkoczą w typowym dla siebie "języku").

    "Rozpocznij nowy etap życia swojego Sima, który zaczyna naukę na Uniwersytecie Britechester. Żyj w akademiku, imprezuj, zwiedzaj miasto na rowerze, spędzaj czas ze studentami i ucz się w bibliotece.

  •         Nowe miasto Britechester
  •         2 szkoły: Uniwersytet Britechester i Instytut Foxbury
  •         Rowery!
  •         Weź udział w egzaminach
  •         Unikalne ubrania - mundurki"

Warto sprawdzić:


Tagi: Electronic Arts Maxis The Sims 4