Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.01.2020 14:03
The Cycle
290V

The Cycle ponownie rozbudowane. Twórcy zapraszają do gry w rankingach

Twórcy The Cycle nie przestają rozwijać swojej strzelanki dostępnej w formie free-2-play. Yager Development opublikowało nową aktualizację, która zapewnia między innymi tryb rankingowy oraz pozwala sprawdzić rozszerzoną Stację Kosmiczną.

Niemiecki Yager Development to zespół znany ze Spec Ops: The Line, ale twórcy nie otrzymali szansy na rozwijanie drugiej odsłony i w ubiegłym roku zaprosili graczy do swojej nowej strzelanki. The Cycle jest dostępny w Epic Games Store i tytuł możemy pobrać za darmo.

Deweloperzy opublikowali aktualizację, która oferuje rankingowe zmagania. Gracze mogą teraz skupić się na rywalizacji PVP – w tym wypadku rozgrywka nie jest zniszczona przez losowe przedmioty. Studio wciąż zbiera informacje zwrotne od graczy i ma nadzieję, że The Cycle zapewni rozgrywkę, która zostanie doceniona przez szerokie grono odbiorców.

„Stan nowego trybu na dzień dzisiejszy przedstawia najnowszą wersję projektu - kształt, jaki ostatecznie on przybierze, zależy od opinii graczy i statystyk z rozgrywki. Nie oznacza to jednak, że tryb posiada błędy lub jest niekompletny, ale będzie podlegał regularnym modyfikacjom balansu w celu ciągłego ulepszania doświadczeń graczy. Na początku mecze rankingowe zostają odblokowane tylko w trybie Squad. Tydzień później nowy Tryb Rankingowy stanie się dostępny dla wszystkich graczy ekskluzywnie w trybie Duo. Mecze dla jednego gracza pozostają w tej chwili bez Trybu Rankingowego. To, w których trybach ranking zagości na stałe, zależy od opinii graczy.”

Na początku każdy gracz otrzyma rangę Prospektora, a następnie rozpocznie się walka o punkty. Studio podkreśla, że gracze nie są obecnie dopasowywani na podstawie rangi – sposób działania matchmakingu w przyszłości będzie zależał od opinii fanów. Każda udana runda pozwala zwiększyć poziom, a za zdobycie „Prestiżowego Prospektora”, zainteresowani odblokują ekskluzywny sztandar.

Deweloperzy udostępnili także Stację Kosmiczną – jest to lobby, w którym gracze mogą spotykać się z innymi i wchodzić z nimi w interakcje. W przyszłości to miejsce stanie się centralnym ośrodkiem skupiającym zainteresowanych.

Sprawdźcie inne informacje o The Cycle:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aktualizacja pc The Cycle yager Yager Development