Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.10.2019 19:03
The Cycle
905V

The Cycle wychodzi z Wczesnego Dostępu. Gra za darmo

Studio Yager rozpoczyna nowe życie dla swojego wciąż młodego IP. The Cycle wychodzi dzisiaj z programu Wczesnego Dostępu, otrzyma sporo nowej zawartości i wszyscy gracze będą mogli zapoznać się ze strzelanką za darmo. Poznajcie konkretne informacje.

The Cycle walczy o uwagę graczy i już teraz ze strzelanką zapoznało się pół miliona fanów gatunku. To właśnie między innymi dla nich deweloperzy przygotowali dużą aktualizację i oficjalnie tytuł wychodzi z programu Wczesnego Dostępu.

Pełna wersja gry jest dostępna na Epic Game Store za darmo i od dzisiaj zainteresowani mogą sprawdzić pierwszy sezon zmagań zatytułowany The Lost Prospector. Za jego sprawą do produkcji trafi także Fortuna Pass, który zaoferuje dwie drogi rozwoju – płatną oraz bezpłatną.

Fortuna Pass zapewnia zróżnicowaną liczbę nagród, które są czysto kosmetyczne i w żaden sposób nie wpływają na rozgrywkę. Liczba nagród zależy od poziomu przepustki, gdzie dostęp do Gold Level Access daje przedmioty na każdym z dostępnych 100 poziomów, zaś gracze korzystający z darmowej wersji otrzymują nagrody na łącznie 30 ze 100 poziomów. Sprzętu, który ma wpływ na rozgrywkę, nie można odblokować przez płacenie, a jedynie poprzez działania w grze.

Zawartość przepustki obejmuje:

  • Nowe skórki i malowania broni
  • Nowe emotki
  • Nowe bronie melee (niewpływające na rozgrywkę)
  • Nowe emotki umierania
  • Sztandary: Prospektorzy mogą postawić teraz podczas meczu jeden sztandar

W The Cycle możecie także zapoznać się z nowymi bohaterami i jest to bez wątpienia interesująca propozycja dla graczy, którzy liczą na ciekawą zabawę PvEvP. Deweloperzy łącząc dwa znane tryby obiecują mnóstwo emocji.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: The Cycle yager Yager Development