Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.01.2020 18:55
Wiedźmin Graham McTavish
931V

Wiedźmin od Netflix. Dijkstra ważną postacią 2. sezonu – Graham McTavish przymierzany do roli

Netflix nie ma specjalnego szczęścia do przecieków związanych z „Wiedźminem”. W Sieci wylądował materiał wideo, na którym Graham McTavish próbuje swoich sił podczas przesłuchań do roli Dijkstra. Aktora możecie kojarzyć z między innymi „Hobbita”.

Twórcy „Wiedźmina” od Netflix nie mogli liczyć na długi odpoczynek i 2. sezon serialu znajduje się właśnie w pre-produkcji. Możemy mieć pewność, że w nowych odcinkach nie zabraknie Sigismunda Dijkstra i właśnie trwają poszukiwania odpowiedniego aktora dla tej roli.

Redanian Intelligence otrzymało nawet nagranie wideo, na którym Graham McTavish mierzy się z rolą szefa redańskiego wywiadu. Materiał jest blokowany przez Netflix, ale możecie go zobaczyć na witrynie specjalistów od serialu.

Dziennikarze potwierdzają także, że postać odegra „główną rolę” w nowym sezonie – z tego powodu Netflix musi zająć się bardzo dokładnym sprawdzeniem aktorów zainteresowanych rolą. Wspomnianego Grahama McTavisha możecie kojarzyć z roli Dwalina z serii „Hobbit”. Natomiast w serialach „Outlander” (Dougal MacKenzie) oraz „Preacher” (The Saint of Killers) otrzymał główne role.

McTavish trafił także do kilku dużych gier – to między innymi Charlie Cutter z Uncharted 3: Oszustwo Drake’a, Dr. Benjamin Church z Assassin’s Creed III, Sir Percival z The Order: 1886 oraz Charlie Cutter z Uncharted 4: Kres złodzieja.

Wiedźmin Graham McTavish

Sprawdźcie także nasze recenzje filmowe:

Źródło: https://redanianintelligence.com/2020/01/24/the-witcher-season-2-the-hobbit-actor-auditions-for-dijkstra/

Tagi: Graham McTavish netflix serial wiedźmin wiedźmin netflix