Wiedźmin od Netflix pokazuje, że nie tylko Geralt musi znać eliksiry. Jaskier i Yennefer vs. polskie trunki

Filmy i seriale
1921V
Wiedźmin od Netflix pokazuje, że nie tylko Geralt musi znać eliksiry. Jaskier i Yennefer vs. polskie trunki
Wojciech Gruszczyk | 24.01.2020, 15:23

Netflix opublikował kolejny materiał promujący „Wiedźmina” w naszym kraju. Teraz platforma sprawdza odporność bohaterów uniwersum Andrzeja Sapkowskiego – Jaskier i Yennefer mierzą się z polskimi eliksirami.

Zespół odpowiedzialny za promocję „Wiedźmina” nie przestaje zaskakiwać. Mogliśmy sądzić, że miesiąc po premierze serialu, platforma przestanie publikować nowe materiały zachęcające do produkcji, ale jak widać – Netflix wykorzystuje swoją najpopularniejszą produkcję w historii.

Joey Batey (Jaskier) i Anya Chalotra (Yennefer) otrzymali wyjątkowe zadanie, ponieważ tym razem bard nie śpiewa, czarodziejka nie czaruje, a duet mierzy się z zadaniem, przed którym zazwyczaj staje Wiedźmin. Aktorzy otrzymali liczne „eliksiry” i na pewno część naszych czytelników dobrze kojarzy smak niektórych trunków.

Jak widać Netflix ma ciekawy pomysł na promocję – firma przygotowała liczne filmiki, które pozwalają nam zobaczyć różne zachowania aktorów odpowiedzialnych za „Wiedźmina”. Trzeba na pewno zauważyć, że platforma tylko w przypadku tego projektu decyduje się na taką kampanię.

Sprawdźcie także nasze recenzje filmowe:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych