Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.01.2020 21:54
elon musk
2631V

Elon Musk pyta fanów o port Wiedźmina do Tesli

Elon Musk droczy się z fanami Wiedźmina - dyrektor Tesli zapytał graczy czy chcą port Wiedźmina dla pojazdów marki Tesla.

Dzisiejszego ranka, dyrektor generalny Tesli, a zarazem gracz, Elon Musk, opublikował oficjalnego tweeta, w którym pojawiła się ankieta z zapytaniem o ewentualną możliwość przeportowania Wiedźmina  do Tesli, umożliwiając tym samym kierowcom rozgrywkę w trakcie np. postojów.

Musk zapytał: "Chcesz zagrać w Wiedźmina w swojej Tesli?", a większość z jego obserwujących zaznaczyła, że tak. Jak wiemy, pojazdy od Tesli umożliwiają odtwarzanie gier takich jak Cuphead czy też Stardew Valley, a możliwe, że w najbliższym czasie zagramy nawet w Wiedźmina - Musk nie oznajmił o którą dokładnie odsłonę mu chodzi, ale możemy spodziewać, że mowa tutaj o trzeciej, a zarazem ostatniej części wyśmienicie przyjętej serii od rodzimego studia.

Deweloperzy nie mieli problemów z przeportowaniem Wiedźmina 3 na hybrydową konsolę Nintendo Switch, więc istnieje malutka szansa na port dla pojazdów od Tesli.

Wiedźmin 3: Dziki Gon przechodzi obecnie drugą młodość - produkcja po sukcesie serialu od Netfliksa powróciła na szczyt Steama, a co więcej, pobity został rekord  - w jednym momencie grało w grę ponad 100 tysięcy graczy, aż o 10 tysięcy więcej względem pierwszych dni od oficjalnej premiery.

Warto zajrzeć na:

Źródło: twinfinite.net

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon