Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 22.01.2020 14:51
wiedźmin
1435V

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka - twórcy udostępniają nowe screeny

Ambitni twórcy ogromnego moda nie dają o sobie zapomnieć - na oficjalnej stronie opublikowano dwa screeny.

Twórcy obszernej modyfikacji o tytule Pożegnanie Białego Wilka bardzo ciężko pracują nad dopieszczeniem szczegółów i wydaniem moda w tym roku - pierwszy raz mogliśmy o nim usłyszeć 3,5 roku temu, kiedy to twórcy przedstawili swoją propozycję na oficjalnym forum rodzimego studia CDP.

Mały, ale zarazem bardzo ambitny zespół postanowił podzielić się z nami dwoma screenami - trzeba przyznać, że w porównaniu z materiałami sprzed roku, obszerna modyfikacja wygląda wyśmienicie. Na pierwszym zdjęciu widzimy głównego bohatera serii, wiedźmina Geralta oraz jego ukochaną czarodziejkę, Yennefer. Drugie zdjęcie z kolei przedstawia Ciri, przybraną córkę Geralta oraz Yennefer.

Warto przypomnieć, że modyfikacja jest tworzona na narzędziach udostępnionych przez Redów do Wiedźmina 2 - ambitni autorzy musieli odwzorować Kaer Morhen, ponieważ jak pamiętamy, podczas ogrywania Wiedźmina 2 nie trafiliśmy do domu wiedźminów ze szkoły wilka. 

Do pomyślnego działania modyfikacji będzie potrzebna oryginalna kopia owej gry - według obietnic twórców, podczas rozgrywki zostanie przedstawione wesele Geralta oraz Yennefer na które zjadą się wszyscy przyjaciele. Jak to już bywa na takich uroczystościach, nie zabraknie szalonych przygód oraz wrażeń - do naszych sterów zostanie oddane kilka postaci, a sama zabawa ma potrwać kilkanaście godzin.

Więcej o Pożegnaniu Białego Wilka:

Źródło: Facebook

Tagi: PBWwitcher Wiedźmin: Pożegnanie Białego Wilka