Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2020 17:04
zombie rekin
434V

Zombie Army 4 z ciekawą kolekcjonerką. Unboxing zestawu z rekinem zombie

Zombie Army 4 trafi na rynek już na początku przyszłego tygodnia, więc dzisiaj możemy spojrzeć na pełną prezentację edycji kolekcjonerskiej. W zestawie znajduje się zombie rekin, który będzie gwiazdą kampanii.

Na 4 lutego zaplanowano premierę Zombie Army 4: Dead War. Tytuł może zapewnić sporo przyjemnej zabawy dla sympatyków kooperacji, którzy preferują strzelanie do zombie nazistów. Rebellion nie zapewni raczej rewolucji, ale niektórzy gracze mogą z przyjemnością sprawdzić produkcję ze znajomymi.

Rebellion postanowił przygotować Edycję Kolekcjonerską, która została wyceniona na 499 zł – w zestawie obok gry możemy liczyć na artbook, cyfrowy soundtrack, postać nieumarłego pilota (w produkcji) oraz figurkę zombie rekina. Ten ostatni element jest zdecydowanie ozdobą całego pudełka.

Czy box jest wart swojej ceny? Nie jest to na pewno najbogatsza kolekcjonerka dostępna na rynku, jednak jestem przekonany, że znajdzie się przynajmniej kilku fanów zombie rekinów, którzy zdecydują się na taką przyjemność.

Jesteście zainteresowani pracą studia Rebellion? Przeczytajcie inne informacje:

Źródło: YouTube.com

Tagi: edycja kolekcjonerska Rebellion unboxing Zombie Army 4: Dead War