Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.01.2020 22:28
Little Hero Story
878V

Little Town Hero trafi na PS4. RPG od twórców Pokemonów

Game Freak w ubiegłym roku popełniło Little Town Hero, które trafiło na Nintendo Switcha. Twórcy postanowili przenieść tytuł i zapowiedzieli wydanie na PS4. Jest to bez wątpienia interesująca sytuacja.

Little Town Hero w październiku ubiegłego roku trafiło na Nintendo Switcha. Jest to produkcja z gatunku RPG przygotowana przez studio Game Freak – ekipę na pewno dobrze kojarzycie z serii Pokemon. Gra nie podbiła rynku (63%), ale wkrótce z propozycją zapoznają się kolejni gracze.

23 kwietnia odbędzie się japońska premiera Little Town Hero w wersji na PS4. Aktualnie nie otrzymaliśmy szczegółów wydania na Zachodzie, ale jest to raczej kwestia czasu – w końcu lokalizacja została przygotowana już wcześniej. Za wydanie tytułu odpowiada Rainy Frog, czyli firma, która wrzuci przygodę w pudełku na japoński rynek.

Warto wspomnieć, że Little Town Hero zostanie wkrótce wydane w pudełkach na terenie USA – za dostarczenie pozycji na rynek będzie odpowiadać firma NIS America. W zestawie obok produkcji znajdziemy plakat, artbook, zestaw pinów, soundtrack oraz specjalne pudełko.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://gamingbolt.com/game-freaks-little-town-hero-is-coming-to-ps4

Tagi: Game Freak Little Town Hero Nintendo