Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.01.2020 20:12
PSX Extreme: Batman jakiego nie znacie
856V

PSX Extreme: Batman jakiego nie znacie

Batman to dla wielu najlepszy superbohater. Ikona realizująca swój plan obrony Gotham przed kolejnymi oprychami, który na każdym kroku pokazuje swoją wyższość nad zniszczonymi życiem przeciwnikami. Jaki jednak tak naprawdę jest Bruce Wayne? Przekonacie się zapoznając się ze świetną lekturą Sobka.

Nadal czekamy na pełną prezentację nowej gry Warner Bros. Montreal, która ma przedstawić nową historię Obrońcy Gotham. Zanim jednak zobaczymy pełną zapowiedź, warto zapoznać się z pracą Sobka, który na łamach PSX Extreme przedstawił świetny tekst.

„Zamordował człowieka, a potem latał z ciałem przywiązanym do samolotu, uznawszy, że „tak będzie najlepiej”. Porzucił syna, ale lubił sypiać z nieletnimi chłopcami i dziewczynkami. Raz tak się zaćpał, że trzeba go było zamknąć w piwnicy na głodzie. W swojej arogancji próbował zabić samego Supermana. Tak, przy zwyrolskich wyczynach Batmana, Lobo to zaledwie praktykant zła.”

Tymi słowami Sobek zapowiada tekst, w którym pokazuje prawdziwe oblicze Batmana. Sadysta, morderca, homoseksualista, pedofil, król kiczu, a może po prostu „bohater wielowymiarowy”? Na kolejnych stronach dziennikarz PSX Extreme rozprawia się z wizerunkiem postaci, która w oczach wielu jest zwykłym biznesmenem walczącym po nocach z kolejnymi bandziorami w maskach.

Batman ma jednak drugie oblicze, które na pewno warto poznać i wspomniana publikacja w kapitalny sposób przedstawia Bruce'a Wayne'a. Wszystkie szczegóły najnowszego numeru PSX Extreme znajdziecie tutaj, a numer zamówicie w sklepie wydawcy.

Warto sprawdzić:

Tagi: batman psx extreme