Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.01.2020 22:30
Dark Souls
2320V

Dark Souls Remastered z niezwykłym wyczynem. Gracz ukończył grę bez otrzymania obrażenia

Społeczność gier From Software przekracza kolejne granice i najnowszy wyczyn należy do SquillaKilla. Gracz ukończył Dark Souls zabijając po drodze wszystkich bossów i nie otrzymał przez cały bieg ani jednego obrażenia – od przeciwnika lub otoczenia.

Dark Souls Remastered to bardzo wymagająca produkcja, która wciąż angażuje graczy i zachęca ich do kolejnych wyzwań. SquillaKilla postanowił nie tylko ukończyć produkcję bez zbierania jakichkolwiek obrażeń od przeciwników, ale zadbał także o uniknięcie problemów związanych ze środowiskiem. Jego bieg to nie proste „no hit” a dokładnie „no damage” - różnica jest taka, że w tym drugim przypadku przechodzisz całą zachowując 100% zdrowia. Nie możesz stracić nawet 1HP przez upadek z wysoka.

Wyczyn SquillaKilla to świetny pokaz opanowania produkcji, ponieważ gracz dokładnie wie, w którym miejscu musi znaleźć się w danej sytuacji, gdzie trzeba na chwilkę przystanąć lub po prostu gdzie trzeba czasami włączyć drugi bieg omijając oponentów.

SquillaKilla ma dokładnie wyliczone ważne momenty, by w odpowiednim momencie użyć uniku lub po prostu wykorzystać Purple Moss Clump – idealny timing został pokazany w 13:52 (czas materiału, nie gry), gdzie zawodnik wie, kiedy wykorzystać przedmiot, by jego postać nie została otruta.

Warto także sprawdzić:

Źródło: https://www.dualshockers.com/dark-souls-news-ps4-speedrun-perfect-100/

Tagi: Atlus Bandai Namco dark souls Dark Souls Remastered From Software QLOC S.A.