Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2020 20:05
The Walking Dead: Saints & Sinners
2292V

The Walking Dead: Saints & Sinners wygląda paskudnie, ale gra może porządnie przerazić

Pod koniec stycznia na rynku zadebiutuje The Walking Dead: Saints & Sinners i najnowszy gameplay potwierdza brzydką oprawę. Mimo niskiej rozdzielczości i paskudnych zombie, tytuł Skydance Interactive może okazać się sporą niespodzianką. Pierwsze opinie o grze są pozytywne.

Na 23 stycznia zaplanowano premierę pierwszej wersji The Walking Dead: Saints & Sinners – gra na początku będzie dostępna na komputerach osobistych, ale w niedalekiej przyszłości ma odbyć się także premiera na PlayStation 4. Wkrótce pojawią się ostateczne recenzje produkcji, ale najnowsze informacje brzmią nieźle.

The Walking Dead: Saints & Sinners wygląda źle, od czasu do czasu zawodzi sterowanie (szczególnie przeglądanie plecaka jest męczące), ale mimo to produkcja charakteryzuje się świetną atmosferą – podobno łatwo można wsiąknąć w świat The Walking Dead, a wysoki poziom trudności sprawia, że rozgrywka jest bardzo przyjemna.

Twórcy nadal muszą popracować nad wyeliminowaniem niektórych błędów, jednak sympatycy serii mogą zacierać rączki – The Walking Dead: Saints & Sinners ma podobno urzekać samym klimatem, więc jednym z najważniejszych elementów.

Warto sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Skybound Games Skydance Interactive The Walking Dead: Saints & Sinners