Iza Łęcka Iza Łęcka 25.11.2019 07:30
The Walking Dead: World Beyon
3499V

The Walking Dead: World Beyond na zwiastunie. Nowy serial w serii przepełnionej zombie

Świat The Walking Dead wiosną 2020 roku zostanie rozbudowany o trzeci serial. „The Walking Dead: World Beyond” otrzymało zwiastun pierwszego sezonu, który zapowiada wydarzenia i prezentuje Julię Ormond – aktorka odegra bardzo ważną rolę w całej serii.

„The Walking Dead: World Beyond” to trzeci serial i drugi spin-off „The Walking Dead”, którego premiera została zaplanowana na wiosnę 2020 roku. AMC na koniec pierwszej części dziewiątego sezonu TWD zaprezentowało zupełnie nową serię.

W nowym IP ważną rolę odegra Julia Ormond. Aktorka w ostatnich latach zagrała w kilku ciekawych filmach i serialach („Sabrina”, „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”), a za „Temple Grandin” oraz „Wojna Variana” otrzymała kolejno nagrodę Emmy i Złotą Satelitę (dwukrotnie za „Najlepszą aktorkę drugoplanową”). Ormond w nowym The Walking Dead wcieli się w Elizabeth – „charyzmatyczną przywódczynię dużej, wyrafinowanej i potężnej jednostki”.

The Walking Dead: World Beyond to nowy świat

„The Walking Dead: World Beyond” przedstawi widzom pierwsze pokolenie wychowane w czasach apokalipsy zombie. Niektóre postacie na naszych oczach staną się bohaterami, kolejni zostaną złoczyńcami, choć twórcy podkreślają jedno – przedstawione wydarzenia zmienią dosłownie każdego.

W serialu poznamy ludzi, którzy „dorastali podczas apokalipsy”. Nie pamiętają oni świata przed zombie, ale całe swoje życie przyszło im wieść za wielkim murami, żyjąc w osadach i nie mogąc doświadczyć zła oraz zniszczenia panoszącego się przez potwory. Dotychczas bohaterowie żyli w bezpiecznej izolacji, jednak wydarzenia przedstawione w serialu sprawią, że zetkną się z zombie i rozpoczną swoją wielką podróż:

„Nie pamiętają zbyt wiele ze świata bez zombie. Jest to dla nich normalny świat, ale są od niego oddzieleni. Byli bezpieczni. Jest pewien aspekt wyprawy w tym serialu. Jadą gdzieś. Muszą opuścić to bezpieczne miejsce, by postawić się w sytuacji, w której muszą walczyć o swoje przetrwanie i w co wierzą. To inny rodzaj historii w świecie The Walking Dead, która wprowadza w nowy świat” - powiedział Scott M. Gimple, jeden z twórców nowego TWD

Więcej o The Walking Dead przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/live-feed/walking-dead-reveals-third-series-title-1257511

Tagi: amc serial The Walking Dead The Walking Dead: World Beyon twd zwiastun