Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2019 16:21
The Walking Dead
3991V

The Walking Dead: Saints & Sinners wygląda paskudnie. Masakrowanie marki trwa

The Walking Dead to wyjątkowe uniwersum, które zasługuje na serię świetnych gier. The Walking Dead: Saints & Sinners otrzymało nowy materiał i produkcja odstrasza. Jakość zombie jest komiczna.

The Walking Dead: Saints & Sinners zadebiutuje na rynku w styczniu, ale najnowszy materiał pokazuje, że Skydance Interactive powinno opóźnić premierę. Gra jest przygotowana z myślą o wirtualnej rzeczywistości, jednak nawet w tym wypadku autorzy powinni zaoferować znacznie ładniejszą produkcję – zombie w ich wydaniu wyglądają niczym niedokończone modele.

Tytuły stworzone dla VR od zawsze oferują gorszą oprawę, ale można odnieść wrażenie, że w tym wypadku zespół po prostu pokpił sprawę. Nie umniejszam oczywiście rozgrywce – trudno tę ocenić po materiale wideo – ale pod względem grafiki jest po prostu źle.

The Walking Dead: Saints & Sinners na początku trafi na Oculus Rift, Rift S, HTC Vive oraz Valve Index, ale autorzy nie zamykają się wyłącznie na rynek PC. W 2020 roku odbędzie się premiera na PlayStation VR oraz także na Oculus Quest.

Jesteście zainteresowani tematem The Walking Dead? Zapraszamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Skybound Games Skydance Interactive The Walking Dead: Saints & Sinners