Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.01.2020 19:06
Left 4 Dead 3
1981V

Left 4 Dead 3 w prezentacji szefa HTC? Valve reaguje [Aktualizacja #1]

Plotki o pracach nad Left 4 Dead 3 krążą w Sieci od lat, jednak jeszcze nigdy nie otrzymaliśmy tak bezpośredniej informacji o pracach nad grą. O tytule wspomniał Alvin Wang Grayling – szef chińskiego HTC. [Aktualizacja #1]

Valve ujawniło już Half-Life Alyx, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem i za jego sprawą gogle wirtualnej rzeczywistości od Valve są aktualnie niedostępne. Firma obiecuje przygotowanie nowych modeli, jednak przynajmniej aktualnie – trudno mówić o łatwym dostępie do Valve Index VR.

Wspominam o Half-Life Alyx nie bez powodu, ponieważ w dniu prezentacji nowego HL, pojawiły się przecieki, według których Valve pracuje także nad Left 4 Dead 3 – gra podobnie jak nowy Half-Life ma trafić na gogle do wirtualnej rzeczywistości.

Producent wciąż nie zabrał głosu w sprawie przecieków – między innymi najnowszych materiałów Valve News Network pokazujący grafiki koncepcyjne potworów – ale Gabe Newell będzie zmuszony do reakcji. Alvin Wang Grayling na dzisiejszej prezentacji HTC omawiał między innymi trendy dotyczące VR – szef chińskiego HTC uważa, że w 2020 roku na rynku zadebiutują dwie produkcje Valve: Half-Life Alyx oraz właśnie Left 4 Dead 3.

Wpadka została dostrzeżona przez graczy, ale aktualnie przedstawiciel HTC nie zdecydował się na jakąkolwiek korektę – w sumie jak to mówią „mleko się rozlało”, więc teraz większa reakcja byłaby tylko potwierdzeniem.

Left 4 Dead 3 - prezentacja

Zachęcam również do spojrzenia na materiał Valve News Network:

[Aktualizacja #1]

Redakcja IGN otrzymała wiadomość od Valve, według której studio nie pracuje nad Left 4 Dead 3.

Warto spojrzeć:

Źródło: Alvin Wang Grayling

Tagi: left 4 dead Left 4 Dead 3 Valve vr wirtualna rzeczywistość