Iza Łęcka Iza Łęcka 30.12.2019 10:20
Left 4 Dead 2 Chernobyl art
1674V

Left 4 Dead 2 Chernobyl dostępne dla graczy. Kampania powstawała przez 9 lat

Valve oficjalnie nie pracuje nad serią Left 4 Dead, ale fani nie pozwalają zapomnieć o tym uniwersum. Przez 9 lat powstawała kampania, która w końcu jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Uniwersum Left 4 Dead posiada wielkie grono fanów, którzy wciąż chętnie wracają do produkcji, a część graczy nieustannie pracuje nad przeróżnymi modyfikacjami oraz kolejnymi rozszerzeniami. W Steam Workshop możecie teraz znaleźć Left 4 Dead 2 Chernobyl, czyli specjalną kampanię stworzoną przez społeczność.

Twórcy podkreślają, że jest to „pierwszy rozdział”, ale raczej nie możemy liczyć na szybką premierę kontynuacji. Prace nad Left 4 Dead 2 Chernobyl trwały dziewięć lat, a przygotowano w tym czasie: 5 nowych map do kooperacji, ponad 400 nowych modeli i 500 nowych tekstur, nowy pojazd ratunkowy, niestandardowe zdarzenia wywołujące panikę oraz podjęto się „dokładnego odwzorowania prawdziwej fabryki Jupiter znajdującej się w Prypeci”. Autorzy zajęli się również stworzeniem porządnego soundtracka, więc zachęcają do rozgrywki z dźwiękiem.

Kampanię w Czarnobylu mogą pobrać i zainstalować gracze przez Steam Workshop.

Na naszym serwisie możecie również przeczytać:

Źródło: https://gamerant.com/left-4-dead-2-chernobyl-9-year-campaign/

Tagi: Electronic Arts Left 4 Dead 2 Valve