Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2020 18:20
Google Stadia
784V

Google Stadia otrzyma ponad 10 gier ekskluzywnych do lipca. Firma stawia na czasową wyłączność

Google szykuje dla klientów Stadii gry na wyłączność i już wkrótce otrzymamy konkretne szczegóły dotyczące produkcji zmierzających na streamingową usługę. Klienci mogą liczyć na serię ekskluzywnych tytułów.

Google nie rezygnuje z wielkiej rozbudowy Stadii. Platforma w 2020 roku ma otrzymać ponad 120 produkcji i ponad 10 gier będzie dostępnych wyłącznie na streamingowej usłudze – firma zadbała o czasowe wyłączności.

„Patrząc na nasz nadciągającym lineup, mamy ponad 120 gier, które będą dostępne na Stadii w 2020 roku, a tylko w pierwszej połowie tego roku zamierzamy zaoferować więcej niż 10 gier, które w dniu premier będą dostępne wyłącznie na Stadii.”

Firma zaznaczyła, że stale współpracuje z partnerami, by zaoferować jak najwięcej tytułów. Nie możemy potwierdzić, jakie pozycje zaoferuje korporacja, jednak warto pamiętać, że aktualnie Stadia posiada jedego „exa”: Gylt – nowy przygoda od Tequila Works, twórców Rime.

Jeśli faktycznie Stadia w 2020 roku będzie zawierać ponad 120 gier, to będziemy mogli mówić o naprawdę dużym rozbudowanie biblioteki.

Warto spojrzeć:

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2020-01-16-google-promises-more-than-10-stadia-timed-exclusives-by-july-2020

Tagi: exclusive google google stadia gry na wyłączność streaming