Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2020 18:04
Psy 3
1510V

Psy 3 z uroczystą premierą. Aktorzy na wielkim filmowym wydarzeniu Władysława Pasikowskiego

Po wielu latach wyczekiwania do kin wracają „Psy”. Najnowsza produkcja Władysława Pasikowskiego została zaprezentowana na uroczystej premierze, na której pojawili się aktorzy oraz gwiazdy polskiego show-biznesu.

Wczoraj w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyło się wielkie wydarzenie. Uroczysta premiera najnowszego filmu Władysława Pasikowskiego – „Psy 3. W imię zasad” – zgromadziła niemal 2 tysiące osób, które chciały zapoznać się z oczekiwaną historią.

Na czerwonym dywanie nie mogło zabraknąć reżysera trylogii, Władysława Pasikowskiego, który świętował wraz z obsadą: Bogusławem Lindą, Cezarym Pazurą, Arturem Żmijewskim, Marcinem Dorocińskim, Sebastianem Fabijańskim, Dominiką Walo, Tomaszem Schuchardtem, Wojciechem Zielińskim, Magdaleną Szczerbowską i Aleksandrą Lindą. Na czerwonym dywanie obok twórców pojawiło się również wiele znanych postaci polskiego show-biznesu, między innymi: Ryszard „Peja” Andrzejewski, Michał Koterski, Maria Sadowska, Sebastian Stankiewicz, Marcin Gortat, Lidia Popiel, Edyta Herbuś, Tomasz Oświeciński, Katarzyna Bonda, Tamara Arciuch i Bartłomiej Kasprzykowski, Karolina Gilon, Aleksandra Hamkało, Sandra Herbich, Piotr Trojan, Kamil Nożyński, Łukasz Palkowski, Karolina Szostak. Uroczystość poprowadziła Paulina Chylewska.

Film przedstawia kontynuację znanej i cenionej historii – Franz Maurer będzie teraz poznawał „nową Polskę”, która będzie dla niego wielką niespodzianką:

„Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.”

W galerii znajdziecie serię zdjęć z wydarzenia, poniżej zwiastun, a już wkrótce na portalu naszą recenzję.

Jeżeli interesuje Was tematyka filmów i seriali, sprawdźcie także:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: film Psy 3 Psy 3. W imię zasad Władysław Pasikowski