Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.01.2020 19:18
Disintegration
435V

Disintegration wypróbujemy w styczniu. Twórcy zapowiadają otwartą i zamkniętą betę

Twórcy Disintegration chcą jeszcze w styczniu zaprezentować graczom fragment swojej nowej strzelanki. V1 Interactive opublikowało szczegóły dwóch testów, podczas których każdy zainteresowany sprawdzi, czy warto pamiętać o produkcji.

Disintegration to nowy shooter od jednego z twórców serii Halo. Deweloperzy chcą się upewnić, że zmierzają w dobrym kierunku ze swoją propozycją, więc właśnie potwierdzili szczegóły testów – wkrótce sprawdzimy grę na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Na dobry początek otrzymaliśmy szczegóły zamkniętej bety:

  • 28 stycznia 17:00 – 29 stycznia 8:59 czasu polskiego
  • 29 stycznia 17:00 – 30 stycznia 8:59 czasu polskiego

Jeśli nie udało się Wam załapać na kod, to nie musicie się specjalnie przejmować, ponieważ już 31 stycznia wystartują otwarte testy, które także będą odbywać się na trzech platformach. Serwery zostaną wyłączone 1 lutego.

Podczas rozgrywki gracze otrzymają możliwość sprawdzenia dwóch z trzech trybów sieciowych, które będą dostępne od premiery:

„W „Dostawie”, pierwszym trybie gry, gracze konkurują ze sobą podczas dwóch dynamicznych rund, kiedy to jedna drużyna stara się dostarczyć ładunek – co może zrobić wyłącznie oddział naziemny – a druga broni terenu. W drugim trybie gry, „Kontrola”, dwie drużyny walczą o dominację nad różnymi punktami do przejęcia. Gracze muszą zachować oddział naziemny przy życiu i utrzymać go w obrębie strefy. To jedyny sposób na zyskanie wyniku, który pozwoli wygrać mecz.”

Studio podkreśla, że podczas wydarzeń otrzymamy dostęp do siedmiu wyjątkowych ekip z ostatecznej wersji gry, a celem obu wersji beta jest sprawdzenie stabilności produkcji. Twórcy liczą także na cenne informacje zwrotne, które pozwolą ulepszyć pozycję przed premierą.

Więcej o Disintegration: 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Disintegration Take-Two Interactive V1 Interactive