Iza Łęcka Iza Łęcka 16.01.2020 11:28
The Mandalorian 2 może zostać połączony z Battlefront 2
1869V

The Mandalorian 2 może zostać połączony ze Star Wars: Battlefront 2. Iden Versio ma pojawić się w serialu

Disney jeszcze w 2020 roku zaprosi widzów na drugi sezon „The Mandalorian”. Serial może zostać w ciekawy sposób połączony ze Star Wars: Battlefront 2, ponieważ w produkcji ma pojawić się Iden Versio.

Disney oferując widzom ostatni odcinek pierwszego sezonu „The Mandalorian” potwierdził, że w 2020 roku zobaczymy drugą opowieść. Korporacja zamierza wycisnąć z produkcji pełen potencjał – w końcu serial przez długi czas był na czele najpopularniejszych historiii ubiegłego roku.

Wkrótce otrzymamy pierwsze szczegóły dotyczące nowego sezonu wraz z informacji o obsadzie, w Sieci natomiast pojawiła się niezwykle intrygująca plotka – w serialu ma wystąpić Janina Gavankar, która ponownie wcieli się w Iden Versio. Aktorka miała okazję wystąpić w uniwersum Gwiezdnych wojen za sprawą Star Wars: Battlefront 2 i teraz ma powrócić do tej postaci.

Star Wars: Battlefront 2 nie posiadało specjalnie rozbudowanej historii, ale rozbudowanie wątku Iden Versio może okazać się interesujące – dzięki takiemu podejściu, Disney bardzo zgrabnie połączyłby grę Electronic Arts z serialem Disney+.

Już wcześniej pojawiły się plotki, według których korporacja Myszki Miki planuje rozwinąć nową serię filmów poprzez wykorzystanie różnorodnych projektów (filmów, seriali, gier, komiksów). Rola Gavankar w drugim sezonie „The Mandalorian” może zapoczątkować relację pomiędzy produkcjami.

Co ciekawe, Janina Gavankar nie zaprzeczyła plotce – widzowie mogą otrzymać dokładną odpowiedź od Dave'a Filoniego, producenta wykonawczego „Star Wars: Rebelianci”.

The Mandalorian 2 może zostać połączony ze Star Wars Battlefront 2

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.dualshockers.com/star-wars-battlefront-2-iden-versio-the-mandalorian/

Tagi: Iden Versio Janina Gavankar star wars battlefront 2 The Mandalorian The Mandalorian 2