Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.01.2020 17:21
BoJack Horseman
1336V

BoJack Horseman zapowiada wielki koniec. Netflix opublikował zwiastun finału sezonu

Już wkrótce otrzymamy ostatnią historię „BoJacka Horsemana”. Netflix przedstawi widzom finalne odcinki serialu i tym samym zakończy jedną z najlepszych animacji dla dorosłych ostatnich lat. Zwiastun przygotowuje widzów na ciekawy koniec.

31 stycznia będzie ważnym dniem dla fanów serii „BoJack Horseman”. Netflix już w ubiegłym roku zapowiedział, że zamierza zakończyć serial i wydarzenia zostały podzielone na dwie części – początek ostatniego sezonu już widzieliśmy, a wkrótce otrzymamy ostatnie epizody.

„BoJack Horseman” to zdecydowanie jedna z perełek streamingowego giganta, jednak firma nie zamierza na siłę przeciągać wydarzeń. Wielki finał zostanie opublikowany jeszcze w tym miesiącu i możemy mieć nadzieję, że całość zakończy się z odpowiednim przytupem. Teraz Netflix opublikował zwiastun, który w dobry sposób zachęca do historii.

Wydarzenia antropomorficznego człowieka-konia, byłej gwiazdy popularnego w latach 90. sitcomu „Rozbrykani” została zapoczątkowana w 2014 roku. Od tego czasu zobaczyliśmy 69 epizodów.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: BoJack Horseman Netflix serial trailer zwiastun