Iza Łęcka Iza Łęcka 15.01.2020 13:36
Penny Dreadful: City of Angels
788V

Penny Dreadful: City of Angels na zwiastunie. Dom Grozy w USA

Seria „Penny Dreadful” już w kwietniu zostanie rozbudowana o spin-off zatytułowany City of Angels. Akcja tym razem zostanie osadzona w Stanach Zjednoczonych, gdzie widzom zostaną przedstawione poczynania zupełnie nowych bohaterów.

„Penny Dreadful: City of Angels” zostało zapowiedziane w ubiegłym roku, jednak Showtime obecnie zdradził wszystkie szczegóły dotyczące nowej produkcji. Akcja przenosi widzów z wiktoriańskiego Londynu do USA. Spin-off „Domu grozy” rozgrywa się w Los Angeles w 1938 roku i przedstawi parę detektywów – Tiago Vegę (Daniel Zovatto) i Lewisa Michenera (Nathan Lane) – którzy będą zajmować się straszliwym morderstwem.

Twórcy obiecują „epicką opowieść odzwierciedlającą bogatą historię Los Angeles”. W kolejnych odcinkach będziemy obserwować wydarzenia o niezwykle dużym znaczeniu społeczno-politycznym w LA – od budowy pierwszych autostrad, narodziny głębokiej meksykańsko-amerykańskiej tradycji, po szpiegowskie akcje Trzeciej Rzeszy. W opowieści nie zabraknie licznych elementów nadprzyrodzonych, które zostaną powiązane ze Świętem Śmierci (Santa Muerte) i postaciami sprzymierzonymi z diabłem.

Premiera pierwszego odcinka „Penny Dreadful: City of Angels” została zaplanowana na 16 kwietnia. W obsadzie znajdzie się między innymi Natalie Dormer, którą możecie dobrze kojarzyć z „Gry o tron” - teraz aktorka wcieli się w Magdę, zmiennokształtnego demona.

Na naszym serwisie przeczytacie także:

Źródło: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/showtime-serial-penny-dreadful-city-of-angels-natalie-dormer-premiera-opinie-wideo

Tagi: Penny Dreadful Penny Dreadful: City of Angels serial trailer zwiastun